הצהרת נגישות

אנו מאמינים כי לכל אדם מגיע הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות, ושואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, על כן, הושקעו משאבים ומאמצים רבים בממשק הנגישות, כך שיוכל להקל את השימוש באתר ככל האפשר. גלישה נעימה!

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאנשים עם מוגבלות ולאנשים מבוגרים לגלוש באותה רמה של יעילות והנאה ככל הגולשים. המכללה האזורית צפת מאמינה ופועלת למען שוויון הזדמנויות במרחב האינטרנטי לבעלי לקויות מגוונות ואנשים הנעזרים בטכנולוגיה מסייעת לשימוש במחשב, ולכן אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר ולאפשר לכולם חווית גלישה טובה יותר.

שימוש בתוכנה נגישות אתרים -"נגיש בקליק"

הנגשת אתר זה בוצעה על ידי תוכנת "נגיש בקליק" – תוכנת הנגשת אתרים המאפשרת לאתר לעמוד בתקינה 2.1 WCAG ברמה AA. התוכנה כפופה למגבלות ולתנאי השימוש של היצרן. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera בכפוף לתנאי היצרן. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן כרום.

 

כל התאמה שתעשו תשמר בקבצי “cookies” בדפדפן שלכם, כך שבפעם הבאה אשר תגיעו לאתר זה, או כאשר תעברו בין דפים, לא תצטרכו לבצע התאמות כל פעם מחדש, אלא האתר יחכה לכם מראש מותאם ומוכן עם ההתאמות שביצעתם בפעם הקודמת.

 

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

 

הסדרי נגישות בחברה

המכללה האזורית צפת פועלת ליצירת סביבה נגישה ובטוחה פיזית עבור סטודנטים בעלי מגבלה פיזית או צרכים מיוחדים, מתוך רצון לאפשר להם לתפקד בצורה עצמאית ומכובדת ולהביא לידי ביטוי את מלוא יכולותיהם.
המכללה האזורית צפת שוכנת ברחבי הקמפוס של המכללה האקדמית צפת, אשר השקיעה בשנים האחרונות משאבים רבים בהנגשת הקמפוס לכלל האוכלוסייה. הסדרי נגישות והנגשה במתחמי המכללה:

  1. במגרש החניה ובחניון שבקמפוס מצויות חניות נכים; בכניסות לבנייני המכללה מצויות רמפות וברחבי הקמפוס, קיימים שירותים נגישים.
  2. הספרייה והאודיטוריום ורוב המתחמים השונים נגישים פיזית, פרט למבנים ישנים בהם הנגישות היא בקומת הכניסה בלבד. בדלפקים ועמדות המודיעין מותקנים לולאות השראה לכבדי שמיעה כפי שנדרש בחוק .
  3. בכל המבנים במכללה הותקנה מערכת התמצאות והכוונה קולית מתקדמת (STEP-HEAR) כדי לסייע לאנשים עם לקויות ראייה בהתמצאות ובניווט. בחלק מן הכיתות מותקנת מערכת שמע FM קבועה ובשאר הכיתות ניתן להסתייע במערכות FM אישיות.
  4. בספרייה קיימות מערכות עזר לאנשים עם לקויי שמיעה וראייה.
  5. במתחם המכללה הותקן שילוט הכוונה לאמצעי נגישות והנגשה.

 

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות:

למרות מאמצנו הרבים לאפשר את התאמת האתר ברמה הטובה ביותר, יתכן ויתגלו דפים או חלקים באתר שטרם הונגשו או שטרם נמצא בעבורם הפתרון הטכנולוגי. יחד עם זאת, אנו ממשיכים בכל עת לשפר, להוסיף ולעדכן יכולות לממשק הנגישות באתר, וכן להתאים ואף לפתח טכנולוגיות חדשות על מנת להגיע לרמת הנגישות האופטימלית ביותר, בכל רגע נתון ובהתאם להתקדמות הטכנולוגית.

במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא נגישות, במידה ואינך מסתדר עם ממשק הנגישות, או שיש לך רעיונות לשיפורו, נשמח לשמוע ממך!  נשמח שתעדכן אותנו בכך ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן. נשמח לעמוד לרשותכם בכל דרך.

 

רכזת הנגישות במכללה האזורית צפת – חמוטל כץ
דוא"לhamutalk@zefat.ac.il
טלפון: 04-6927950

מעוניינים בייעוץ טלפוני ללימודי בצפון? - תמונה

כותרת כותרת

מלאו את הטופס ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם

פניה לנציג
צריכים עזרה?
שלום,
איך נוכל לעזור?